Branka: 10.
Rozhodčí: Pospíšil
ŽK: 3:2
ČK: 1:0

Sestava: Hanuš – Straňák, Flieger, Smolík, Smolný (Vontzsemű J.)- Rohn, Karlík, Láska, Nouzák – Vontszemű M (46. Samek), Sochor

Nepodali jsme dobrý výkon, někteří hráči zjevně nebyli v optimálním rozpoložení.
Nepomohla nám ani více jak hodinová přesilovka po nevybíravém zákroku bez míče na Nouzáka.
Soupeř po chybě Nouzáka a Smolného vstřelil z prakticky jediné šance v prvním poločase branku a zcela zaslouženě si vybojoval vítězství.
V druhém poločase jsme si vypracovali pár nadějných příležitostí, ale nic do branky nesměřovalo. Na druhé straně nás dvakrát při brejcích soupeře zachránil Hanuš.
Mohl bych pochválit jen několik hráčů za bojovnost a snahu, nejvíce asi Sochora, ale fotbalově to dnes vůbec nebylo ono.

David Hybeš