O uplynulém víkendu skončila sezóna a s tím i tréninky. Začátek letní přípravy je naplánován na úterý 15.7. Sledujte web pro aktuální informace ohledně přáteláků, či brigád.

Dorost pokračuje nepřetržitě v trénincích a to každý čtvrtek od 17:30. Účast možná i pro hráče A + B týmu. Sledujte FB dorostu nebo si zjistěte u dorostu, zda daný trénink platí.

Je možnost si jít zahrát fotbal na hřiště, ale je to na vzájemné domluvě. Klíče jsou když tak k dispozici u trenéra.

Děkujeme všem hráčům za skvělou sezónu, kterou můžeme směle označit za úspěšnou. Áčko i dorost se v první sezóně v kraji zachránili a béčko skončilo na druhém místě ve své skupině. Žáci, přípravka i Ministars se úspěšně zapojovali do našeho klubu a bavili se fotbalem a zlepšovali se každým zápasem a to je to nejdůležitější 🙂

Děkujeme také fanouškům za nepřetržitou podporu a všem lidem co se nějak podílejí nebo podíleli na chodu klubu za jejich ochotu a aktivitu.

Užijte si volno, protože peklo se blíží, již 15.7. 🙂