Branky: 1. Láska, 59. Flieger (pk), 91. Smolný – 10., 17. 64. 72.
Rozhodčí: Radina
ŽK: 4:3

Sestava: Nanár – Hampl, Smolík, Straňák, Hanuš – Flieger, Karlík, Láska (49. Samek), Nouzák – Březina, Smolný

Ze zápasu, ve kterém jsme sice mohli i vyhrát, jsme si nakonec neodnesli ani bod.
Bohužel brzké vedení nás ukolébalo až moc a navíc ještě hodně laciné vyrovnání vyústilo ve vedení soupeře.
Po obrátce jsme se dostali zpátky do hry, a po proměněné penaltě Fliegerem jsme věřili i v bodový zisk.
Naději však zhasla nejprve po neobsazení při rohu a pak hezké kombinaci hostů.
Z naší hry vabank směrem dopředu už jen vyplynula korekce skóre v nastavení, další šance zůstaly nevyužity.
Výkon nebyl úplně špatný, bojovnost rovněž, roli sehrála i únava klíčových hráčů z včerejšího zápasu dospělých.
Pozitivem je, že se dokážeme vyrovnat týmu, který považuji za jednoho z favoritů skupiny.
Negativem hodně laciné individuální chyby a nesmyslná řešení v určitých herních situacích.