Dalším naším soupeřem v okresní soutěži mladších žáků byl Velký Osek.Věděli jsme, že je to jeden ze silnějších soupeřů a do zápasu jsme tedy šli s vědomím, že musíme hrát s maximálním nasazením. Bohužel od úvodního hvizdu hráči neplnili ani ty nejzákladnější pokyny a bylo jen dílem náhody, že i přes naprosto neomluvitelně laksní přístup většiny hráčů jsme první poločas prohráli pouze 0:2.

Důrazná přestávková promluva trenérů k hráčům přinesla své ovoce a v druhém poločase se hra vyrovnala.Bohužel se opět projevila naše největší slabina a to koncovka. Za celý zápas jsme si vytvořili jen minimum šancí a skórovat se nám nepodařilo.Zato jsme ještě dvakrát inkasovali a připsali si tak další prohru.

Sestava: Kováč, Kořínek J,Bičák J.,Jirkovský,Bičák D.,Brabenec,Starý,Fišer,Hanuš,Pícha,Horáček,Svoboda,                         Šmejkal,Jícha,Kořínek V.