Vložený zápas s současně vedoucím celkem tabulky dopadl dle počátečních předpokladů.

Na tento vložený zápas nám značně prořídli řady našich hráčů, kdy nám chyběli především opory zadních řad a toto oslabení bylo na zápase znát. Většina našich hráčů se snažila, bohužel to na soupeře nestačilo, ten byl nad naše možnosti a vyhrál zcela zaslouženě. Na našem výkonu se i přesto dali najít nějaká pozitiva. Nutno uznat, že naším nejviditelnějším hráčem v tomto zápase byl v bráně Štefan Kováč, který dokázal pochytat velké množství šancí ale na všechno nestačil. V dobrém světle se ukázal i tradičně Dominik Bičák, který hrál tentokrát na nezvyklém postu, Tomáš Starý a svou stoupající úroveň si udržel i Jirka Bičák. Nejvíce jsem byl osobně zklamán Vaškem Kořínkem, pro něhož to byl pouze výlet.

Sestava: Kováč – Svatoň, Bičák D., Bičák J. – Starý T., Jícha, Brabenec – Pícha L.

Kořínek V., Starý D., Šmejkal D.