V osmém kole naší soutěže  jsme se konečně dočkali plného bodového zisku.Pro první výhru v sezóně jsme si dojeli  do Kouřimi. Zápas byl od úvodního hvizdu vyrovnaný s šancemi na obou stranách. Nám se po gólu Tomáše starého povedlo jít do vedení, bohužel soupeř stihl do přestávky vyrovnat. Na začátku druhého poločasu jsme šli do vedení gólem Dominika Bičáka. Potom jsme bohužel snížili aktivitu, začali pouštět soupeře do šancí a to vyústilo ve vyrovnávací branku, kterou jsme inkasovali z pokutového kopu, po faulu Jirky Bičáka. Po rozehrání jsme se vrhli do útoku a začali soupeře aktivně napadat na jeho polovině . Kouřimští chvíli našemu tlaku se štěstím odolávali, protože nás trápila přesnost při zakončení, nakonec však kouřimský brankář lovil balon ze sítě potřetí, po střele Dominika Bičáka. Soupeř nás v druhém poločase ohrožoval převážně ze standartních situací, které následovaly po faulech, jimiž jsme hasili chyby v naší obraně. Naštěstí všechny střely končili mimo bránu a tak  skóre uzavřel Adam Brabenec gólem po výborně zahraném rohovém kopu.

Toto vítězství bylo opravdu zasloužené a všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a týmový výkon. Doufám, že se nám na toto podaří navázat i v příštím zápasu se Štíterským SK.

 

Sestava: Kováč-Fišer, Svatoň, Bičák J. – Brabenec, Bičák D., Starý – Svoboda – Pícha, Hanuš, Kořínek V., Jícha, Šmejkal

Branky: Starý,Brabenec,2x Bičák D.