V dalším utkání přivítáme v derby velkého soupeře z Tuchoraze. Zápas bude mít o to větší náboj, protože oběma celkům se moc nedaří a tak se ve vzájemném utkání budou chtít odpoutat ze spodku tabulky. Výkop utkání je v sobotu v 16:00.

V přestávce tohoto utkání budou mít 3 šťastlivci šanci vyhrát až 6 000 Kč v soutěži Fajn trefa! Tato soutěž je organizována sponzorem 1.B třídy, firmou Fair Credit.

Předzápas áčka obstarají starší žáci, kteří od 13:15 přivítají soupeře z Cerhenic.

V neděli se pak v tradičních 10:15 utkají naši dorostenci s vrstevníky z Lysé nad Labem. Po tomto utkání následuje zápas mladších žáků s týmem ze Štítar. Začátek zápasu je ve 13:00

Jediný tým, který tento víkend nehraje dome je naše béčko, které jede do Peček, kde se od 16:00 utká s tamní rezervou.

Srdečně Vás zveme na všechny zápasy.