Do zápasu s Třebovlí jsme šli, vzhledem k umístění v tabulce, v roli papírového favorita.

Tým Třebovle známe z loňského ročníku turnajů starších přípravek, kdy jsme s ním sehrávali vyrovnaná utkání. Sobotní zápas byl však od začátku zcela v naší režii. Soupeře jsme přehrávali ve všech směrech a po celou hrací dobu jsme ho k ničemu nepustili. Hatrick z minulého utkání zopakoval Tomáš Starý, hatrickem se také blýskl Lukáš Fišer a sedmou branku přidal Lukáš Pícha. Všem hráčům patří poděkování za předvedený výkon. Doufejme, že se nám vítěznou sérii podaří prodloužit v příštím kole, kdy jedeme do Býchor.

Sestava: Kováč – Kořínek J., Bičák J., Jirkovský – Starý T., Bičák D., Fišer –  Pícha – Starý D., Svatoň, Svoboda, Hanuš, Kořínek V.

Branky: 3x Fišer, 3x Starý T., Pícha