V jedenáctém kole naší okresní soutěže jsme vyrazili bojovat o další body do Býchor.Vzhledem k dobrým výsledkům a předváděným výkonům jsme tušili, že i v tomto zápase bychom nemuseli vyjít bodově naprázdno. Ovšem základním předpokladem bylo nepodcenit soupeře. Bohužel někteří hráči šli na hřiště s tím, že vítězství mají v kapse ještě před úvodním hvizdem a to se nám šeredně nevyplatilo.  Soupeř na nás hned po zahájení utkání „vlítl“ a v podstatě nás k ničemu nepouštěl.  Svou bojovností nás přehrával na celé čáře a do poločasu se býchorským povedlo,  po obrovských hrubkách našeho gólmana, dvakrát  skórovat.  První gól padl po závaru na hranici pokutového území kdy balon vylétl ze shrumáže a přeplachtil přes rameno nepozorné Kováče za jeho záda.  Podruhé se skóre měnilo,  když Kováč nesmylně vyběhl k postraní čáře ve snaze zastavit ve hře balon, odkopnutý soupeřem do autu. Balon sice stihl ještě na hřišti, bohužel o něj v soboji s dobřenapadajícím útočníkem přišel a ten pak měl cestu do prázdné brány otevřenou.   Z našich šancí stojí za zmínku pouze pěkná individuální akce Vaška „George“ Jirkovského, kterou se štěstím zlikvidovoval brankář a samostatný únik Dominika Bičáka, kterého zastavil až faul na hranici pokutového území. Nařízený přímý kop skončil nad brankou. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že pokud chceme s výsledkem něco udělat, musíme začít hrát naší kombinační hru a ne běhat se soupeřem v hloučku. To se nám podařilo a brankami Tomáše Starého a výborně hrajícího Dominika Bičáka jsme vyrovnali. Obrat v zápase mohl těsně před koncem dokonat Starý, když postupoval sám proti brankáři, bohužel mu střela nesedla a brankář s jejím likvidováním neměl moc práce. Konečná remíza je spravedlivá, ale pro nás je ztrátou a velkou lekcí v tom, že nesmíme soupeře podcenit a musíme hrát od první minuty naplno.

Sestava: Kováč – Kořínek, Jirkovský, Bičák J. – Bičák D., Starý T., Brabenec – Fišer- Svoboda, Svatoň, Hanuš, Starý D.

Branky: Starý T., Bičák D.