Branky: 3. Karlík, 15. Flieger p.k., 26. Flieger, 61. Nouzák
ŽK: bez karet
Rozhodčí: Kvasnička
Diváků: 21
Sestava: Nanár – Březina, Straňák, Smolík, Hanuš – Novák (46. Vontszemű J.), Flieger, Rohn, Nouzák – Smolný (62. Fišer), Karlík

Utkání jsme odehráli velmi podobně jako na podzim, jak průběhem, tak i výsledkem. Brzy jsme se zásluhou presinku Smolného dostali do vedení, když jím odražený míč pohotově uklidil do branky Karlík. Střelec branky si následně svým obratným kličkováním vykoledoval penaltu, kterou se štěstím proměnil Flieger. I další branku vsítil Flieger, když jeho střelu tečoval obránce do protipohybu brankáře. Druhý poločas již neměl takovou úroveň, měli jsme i další šance, ale skóre změnila jen zdálky vyslaná střela Nouzáka.
Celkově koukatelný zápas s řadou hezkých kombinací z naší strany. Pochvalu určitě zaslouží celé mužstvo, nejvíce však vyčníval Flieger.