V prvním letošním domácím zápase jsme přivítali tým z Týnce nad Labem, kterému jsme chtěli oplatit podzimní porážku.

Od úvodního hvizdu jsme soupeře jednoznačně přehrávali, bohužel se nám vůbec nedařilo v koncovce, protože jsme hru zbytečně překombinovávali a místo střelby ze střední vzdálenosti jsme se snažili míč protlačit přehuštěným středem až do brány.

V druhém poločase jsme hru zjednodušili a konečně začali skórovat. Soupeře jsme ve všech směrech přehrávali a díky velmi dobře hrajícím obráncům ho nepustili do téměř žadných šancí. Za předvedený výkon, obzvláště v druhém poločase, zaslouží celý tým velkou pochvalu.

 

Sestava: Kováč, Kořínek, Bičák J., Svatoň, Bičák D., Starý T., Brabenec, Fišer, Svoboda, Hanuš, Pícha, Novák

Branky: 3x Starý, Pícha, Fišer, Kořínek, Brabenec, Bičák D.