Laxní přístup k zápasu a podcenění soupeře nás opět připravilo o body.  Soupeř rozhodl zápas  v hned v úvodu, když se mu při prvním útoku povedlo bez větších obtíží projít přes naší nekoncentrovanou obranu a lehkou střelou překonat Kováče. První poločas jsme vůbec nezvládli, v útoku jsme nepředvedli téměř nic a v obraně to hodně škřípalo. Naštěstí všechny soupeřovi střeli končili buď na tyčce nebo těsně vedle branky.

V druhém poločase se obraz hry zlepšil. Hráči přidali na bojovnosti a soupeře se nám povedlo „zavřít“ na jeho půlce. Bohužel se nám i přes velký tlak nepodařilo skórovat. Všechny střelecké pokusy končily mimo branku.

Sestava: Kováč, Kořínek,  Bičák J., Bičák D., Svoboda, Starý T., Hanuš, Pícha, Novák, Starý D., Svatoň