Domácí rozlučka Liblicím nevyšla

Liblice – Liblickým fotbalistům poslední domácí zápas v letošní sezoně I. B třídy skupiny C nevyšel podle představ. Před sedmdesáti fanoušky prohráli se Sadskou 1:5.

„Výsledek vypadá hrůzostrašně, ale klidně to mohlo skončit 5:6. Šance jsme měli, bohužel je nevyužili,“ posteskl si trenér Petr Samek.

O osudu utkání se rozhodlo již v první půli, kterou hosté vyhráli o tři góly.

„Nastoupili jsme velice dobře a prvních deset minut měli převahu. Vypracovali jsme si tři gólové šance, ale pokaždé výborně zasáhl brankář hostů. Pak se Sadská dostala víc do hry. Bylo vidět, že ve svém středu má asi osm výborných fotbalistů. My byli jako na kolotoči,“ přiznal Petr Samek.

„Bylo to o tom, že naše chyby dokázala potrestat, zatímco my vyhořeli v koncovce. Buďto jsme nemířili dobře, nebo skvěle zasáhl gólman. Hrál se otevřený a bezstarostný fotbal. Sadská byla lepší v proměňování šancí a proto vyhrála zaslouženě,“ dodal Petr Samek.

Branka: 85. Pop – 11. Lukavec, 25. a 40. Jech, 63. Svoboda, 77. Havlík. Poločas: 0:3.

Liblice: Matoušek – Rohn (42. Sochor), Pop, P. Nouzák, F. Řípa – Hejda, Šíma, Bázlík, Pačes – Vostrovský (62. Fusek), Hrstka (82. Paluska).

Nymburský deník:

Sadská brankami nešetřila

Liblice – Tým ze Sadské odehrál předposlední utkání fotbalové I.B třídy v Liblicích. Zápas otevřeli hosté v 11. minutě. Sadská nedala domácím moc šancí a už v poločase Liblice prohrávala o tři góly. Hostující celek domácí brankami nešetřili a zaslouženě Sadská vyhrála 1:5.

Liblice – Sadská 1:5

Sadská jednoznačně vyhrála, i po mnoha neproměněných gólových šancích. „ Zápas jsme si od začátku pohlídali. Měli jsme hodně brankových příležitostí, které jsme využili pouze pětkrát. Do šaten se šlo za stavu 0:3,“ uvedl po utkání hráč Sadské David Čemus. „Do druhého poločasu vešli domácí lépe.  My jsme si ale z protiútoku vytvořili šance, které jsme proměnili a bylo po zápase. Utkání se dohrávalo. Domácí ještě stačili těsně před koncem trefit jednu branku,“ doplnil Čemus.

Branky: 85. Pop – 11. Lukavec, 25. a 40. Jech, 63. M. Svoboda, 77. Havlík. ŽK: 1:2. Rozhodčí: Šefara. Diváci: 70. Poločas: 0:3.

Sadská: Šaroch – Dejl, Čábelka, Drobný, Lukavec, T. Svoboda (77. Dvořák), Plot, M. Svoboda (70. Havlík), Jech, Čemus, Janiga.

Zdroj: Nymburský deník