Liblická účast na body nestačila

Jednoznačný výsledek koresponduje s děním na hřišti. Fotbalisté Liblice v dalším kole I. B třídy předvedli hodně vlažný výkon a po domácí prohře 0:3 s Vrdy pořádně rozohnili svého trenéra.

„Utkání bylo jednoznačnou záležitostí soupeře. Byl bojovnější, rychlejší a chtěl hrát. Nevadilo mu udělat krok na víc, a proto je jeho vítězství zasloužené,“ nehledal výmluvy po prohře domácí trenér Petr Samek a vyzdvihl chuť Vrdů.

„My si za celý zápas nevytvořili jedinou šanci, ve druhém poločase se nám nepodařilo na branku soupeře snad ani vystřelit. Z naší strany tam nebylo vůbec nic. Sice nám během utkání vypadli stěžejní hráči kvůli zranění, ale po takové tragédii není možné se na nic vymlouvat,“ byl po utkání hodně nespokojený Samek.

„Na našem výkonu není ani co hodnotit. Klukům děkuji za jejich účast a na tento zápas se pokusím co nejrychleji zapomenout,“ neodpustil si závěrem ironickou poznámku ke svým svěřencům liblický trenér.

Branky: 38. Havránek, 41. Plašil, 66. Víšek. Poločas: 0:2.

Liblice: Matoušek – F.Řípa, Doležal (34. Fott, 53. Svoboda), Pop, P.Nouzák – Hejda (54. Pačes), Kliment (54. Vlk), Bázlík, Zimmermann – J. Nouzák, Hrstka (70. Lanc).

Svoboda.info:

Vrdy přivezly z Liblice tři body

Liblice – Fotbalisté Vrdů v dalším kole I. B třídy sk. C zajížděli do Liblice. Hosté podle svého trenéra podali velmi dobrý výkon a po zásluze získali tři body.

Liblice – Vrdy 0:3 (0:2)

„V zápase jsme byli jasně lepším týmem,“ uvedl trenér Vrdů David Plašil a pokračoval: „V prvním poločase jsme dobře napadali soupeře. Vytvářeli jsme si šance. Kluci hráli velmi dobře,“ řekl.

„Byl to podle mého názoru náš nejlepší výkon v I. B třídě na půdě soupeře. Kluky musím pochválit, hráli opravdu dobře,“ doplnil David Plašil.

Branky: 38. Havránek, 41. V. Plašil, 66. Víšek.

Rozhodčí: Hurych – Procházka, Suchý. Žluté karty: Hrstka – Růžička, Diváků: 80.

Liblice: Matoušek – Řípa, Pop, Doležal (34. Fott, 53. Svoboda), Nouzák, Zimmermann, Kliment (54. Pačes), Bázlík, Hejda (54. Vlk), Hrstka (70. Lanc), Nouzák. Trenér Petr Samek.

Vrdy: Šindelář – Havránek, Tomíšek, J. Růžička, Vavřina – Víšek (77. Filipi), P. Růžička, V. Plašil (67. Truksa), Franc (88. D. Růžička), Petr (82. Michal Tomíšek) – Nesládek (84. Rubeš). Trenér David Plašil.

Zdroj: Svoboda.info