Rádi bychom Vám nasdíleli aktuální pravidla. Bohužel minimálně na 14 dní jsou zakázány všechny zápasy. Naštěstí můžeme alespoň trénovat i když v lehce omezeném režimu. O tom jak budou probíhat tréninky budou informovat hráče jejich trenéři.

Pro veřejnost a rodiče je momentálně náš areál uzavřen. Vyjímka je hospoda na hřišti, která bude oddělena od tréninkových ploch a má vlastní přístup do areálu přes asfaltové hřiště.

Dodržujte stále základní hygienické zásady a držte se, věříme, že se brzo zase sejdeme za normální situace.

Email od JUDr. Paulyho:
Vážení,

v návaznosti na mimořádná opatření Vlády ČR a následné rozhodnutí Výkonného výboru o přerušení soutěžního ročníku (viz příloha) upřesňujeme pravidla konání fotbalových utkání a fotbalových aktivit vůbec v období od 12. 10. 2020 00:00 hod do 25. 10. 2020 23:59 hod.

V těchto 14 dnech platí, že:

  • se nekonají žádná soutěžní utkání;
  • je zakázáno používat:
    – vnitřní prostory venkovních sportovišť (včetně šaten, umýváren apod.),
    – vnitřní sportoviště;
  • tréninky ve venkovních prostorách je možné uskutečnit v počtu nejvýše 20 osob při dodržení hygienických opatření;
  • v rámci tréninků na venkovních sportovištích je možné hřiště rozdělit fyzickými překážkami s nejméně dvoumetrovými koridory na jednotlivé sektory se samostatnými vstupy; v každém z nich může trénovat nejvýše 20 osob s tím, že musí být zamezeno kontaktu mezi jednotlivými skupinami navzájem, a to nejen při sportování, ale i při příchodu a odchodu.

JUDr. Jan Pauly

generální sekretář FAČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *