Po dlouhé době můžeme hrát zápasy a naštěstí u toho můžou být i diváci! Pro bezproblémový přístup do areálu musí každý divák prokázat svoji bezinfekčnost. Níže naleznete způsoby jak ji prokázat. Ti co nesplňují podmínky níže nebo vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19, tak nemohou být vpuštěni do areálu. Děkujeme za pochopení.

ZPŮSOB PROKÁZÁNÍ BEZINFEKČNOSTI

Všechny osoby (diváci, hráči, funkcionáři, rozhodčí, delegáti, pořadatelé a další) vstupující na stadion (mimo dětí do dovršení 6 let věku) musí být schopni prokázat svoji bezinfekčnost (v tištěné či elektronické verzi):

1) Platný certifikát o dokončeném očkování a od poslední dávky uběhlo min. 14 dní a od aplikace první dávky neuběhlo více než 9 měsíců,

2) Potvrzení o laboratorně potvrzeném prodělání Onemocnění Covid 19 ne starší 180 dní

3) Potvrzení o negativním PCR testu ne starší 7 dní

4) Potvrzení o negativním antigenním testu ne starší 72 hodin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *